• Hakkımızda
  • Kampanyalar
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

50 cc motor ile Vigo’da kurye olabilirsiniz!

50 cc motor ile kurye olunup olunmayacağı son dönemin en çok merak edilen konularından biri. Özellikle kurye kazançlarında yapılan son zamlarla birlikte Vigo’da 50 cc motor ile çalışmak isteyenlerin sayısında büyük bir artış yaşanıyor. Vigo’da bu talepleri karşılamak amacıyla 50 cc motor ile kurye alımlarına başladı.

İlk etapta sadece İstanbul’da geçerli olan bu değişikliğe göre 110 cc motor ile çalışma şartı 50 cc’ye indirilmiş oldu.

Vigo’da çalışmak için istenilen şartlar nelerdir?

Vigo’da çalışmak için aranan ilk şart sürücü ehliyetine sahip olunmasıdır. Esnaf kurye modeli ile çalışıldığı için başvuran kişinin şahıs şirketi kurması gerekmektedir. Vigo’da çalışma saatleri 8-10 ve 12 saattir. Herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır. 18 yaşını doldurmuş olmak ve adli sicil kaydının bulunmaması gereklidir. Yabancılarda işletme açma belgesine sahip olunması gereklidir. 

Vigo, garanti saat ücreti ile paket sayısına bağlı kalmadan kesin kazanç imkanı sunar. Ayrıca; indirimli özel sağlık sigortası, yakıt indirimi, kaza desteği, sürüş eğitimi, finans yönetim desteği gibi kuryelere özel kampanyalarımız bulunmaktadır.

Diğer Blog Yazıları
hero-cover

Vigo’da Part Time çalışma dönemi başladı

Devamını oku

hero-cover

Kurye çantalarının ruhsata işlenmesinde büyük kolaylık

Devamını oku

hero-cover

Kuryelerin geliri 40 bin TL’yi geçti

Devamını oku

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2023 Tüm hakkı saklıdır.