• Hakkımızda
  • Kampanyalar
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

hero-cover

Anında. Her yerde.

Vigo, marka ve işletmelerin her türlü “Hemen teslimat” ihtiyaçlarına çözüm getiren, teknoloji odaklı, kurumsal bir kurye firmasıdır.

Hakkımızda


Sipariş Takibi ve Raporlama


Hakkımızda

Vigo olarak kurulduğumuz andan itibaren teknolojik altyapımızı kullanarak, markaların kendi işlerine odaklanıp ürünlerini müşterilerine anında ulaştırabildikleri bir dünya için çalışıyoruz.

Şirketlerin müşterilerine anında ulaşabilmesi için varız. Çalıştığımız şirketler için ekipler kurar teknoloji altyapısı ile en verimli şekilde yönetiriz.

7 gün/24 saat. Resmi tatil, idari tatil, haftasonu tatili farketmeksizin kesintisiz kurye hizmeti sunarız.

media-slider-item-0
Ekibimiz

5000+ kurye arkadaşımız ve 150 profesyonel merkez ofis çalışanlarımız ile dev bir aileyiz.

Biz bir insan şirketiyiz. Çalışanlarımızla sağlıklı beraberliğimiz işimizin temelidir.

media-slider-item-0
Vigo Nasıl Çalışır?

Kolay sistem entegrasyonu sayesinde siparişleriniz sadece sizin için çalışan Vigo kuryelerimizin mobil uygulamalarına atanır.

Herhangi bir kurye operasyonu kurmak ve yönetmek zorunda kalmadan ihtiyacınız kadar kurye dilediğiniz bölgede sadece sizin siparişleriniz için hazır bekler, siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim eder.

E-ticaret siteleri, zincir perakende mağazalar ve marketler, restoran zincirleri için anında teslimat özgürlüğünü sunar.

Sipariş Takibi ve Raporlama

Firmanıza ait kullanıcı adı ve şifresi ile Vigo paneline giriş yapar siparişlerinizin durumu hakkında tüm adımları görebilir, anlık olarak takip edebilirsiniz.

Canlı Harita'da kuryelerinizin konumunu görebilirsiniz. (Dilerseniz bu bilgileri müşterilerinizi siparişleri hakkında bilgilendirmek için de kullanabilirsiniz)

Tüm sipariş analizleriniz için raporlar ekranını kullanabilirsiniz. Tüm sipariş detaylarını dilediğiniz zaman diliminde alarak işinizi daha verimli kılmak için gerekli kararları verebilirsiniz.

media-slider-item-2
media-slider-item-0
media-slider-item-1
media-slider-item-2
media-slider-item-0

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2024 Tüm hakkı saklıdır.