• Hakkımızda
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

21.01.2021

İşletmeniz İhtiyaçları için Doğru Kurye Nasıl Seçilir?

Bir işletme sahibiyseniz sektörünüze ait birden çok aynı işi yapan firma olduğunu bilirsiniz. Bu rekabet ortamı içerisinde işletmeler için en önemli husus fark yaratmaktır. Son dönemde gelişen teknoloji ile sadece reklam ve ürün kalitesi değil ürünlerin müşterinin ayağına kadar gitmesi de önemli bir hâl almıştır. Hızlı bir şekilde teslim alınan ürün daha çok sevilecek, tercih edilecek ve tavsiye edilecektir. AVM ve restoranlarda tüketilen yiyeceklerin birçoğu moto kurye hizmeti sayesinde ev ve işyerleri gibi müşterilerin sipariş verdiği her noktaya ulaşabilir hale geldi. Fakat müşteriler her zaman mekânda yenilen ile eve gelen ürün arasında benzerlik bulamazlar. Bunun en önemli nedeni istenilen yemeğin soğuk, dağılmış ya da eksik gelmesidir. Bu konuda işletme sahibinin yapması gereken, doğru bir kurye hizmeti almaktır. İşletmeniz ihtiyaçları için doğru kurye nasıl seçilir sorusu ise şöyle cevaplanabilir;

Güvenilir Bir Kurye Şirketi ile Anlaşın

Günümüzde kuryeye olan ihtiyacın artması bu sektörde birçok firmanın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Tercih edilecek firmanın güvenilir olup olmadığı ise işletme sahipleri tarafından merak edilen bir konudur. Bu nedenle kurye firması arayışındayken görüştüğünüz firmanın referanslarına dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Referanslar güvenilir bir kurye hizmeti almanızı kolaylaştıracaktır.

Teknolojik İmkanların Olup Olmadığını Sorgulayın

Kuryeler genellikle hızlı teslimat imkânını ayağınıza getirir fakat burada önemli olan teknolojik imkânlardan ne kadar ve nasıl yararlandığıdır. Kurye şirketinin size atadığı kuryelerin bölgeyi tanımasının yanı sıra navigasyon cihazını kullanabilmesi ve bunun yanı sıra size ve kuryeye takip imkânının sunulması da dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Kuryenin nerede olduğunu gördüğünüz zaman müşterinize ne kadar süre içerisinde teslimat yapabileceğinizi aktarabilir ve sizi tekrar tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Kuryeye Sunulan Hizmetlerden Emin Olun

İşletmeniz için en değerli adım çalışanlarınızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır. Anlaşmış olduğunuz kurye firması size atanan kuryeye gerekli ekipmanları ve bilgileri aktarmaktadır. Bu hizmetler çalışma saatlerinin uygunluğu, güvenlik araçları, ücretlendirme gibi detaylar olabilir ve sadece kurye firması değil işletme sahibi olarak siz de bu konu da kuryenize destek olabilirsiniz. Bu konuda ön görüşme yapmanız hem çalışanınızın mutluluğu hem de sizin mutluluğunuz açısından önemlidir. Çünkü mutlu bir çalışan işletmenizi bir adım öteye taşıyacaktır.

7/24 Kurye Hizmetinden Yararlanın

Genellikle belirli saat aralıklarında çalışan işletmelerin yanı sıra gece çalışan işletmeler de oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle yemek sektöründe bu durum daha sık karşımıza çıkmaktadır. Gece yemek hizmeti veren firma sayısı gündüz servis yapan firmalardan oldukça azdır. Bu noktada da kurye hizmeti almanız doğrultusunda gece hizmet vermek sizi rakiplerinizden bir adım daha öne taşıyacaktır.

İleşime Dikkat Edin

Tercih ettiğiniz kurye ile iletişiminizin tam zamanlı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü son dakika adres değişikliği, siparişte yapılan hatalar ya da değişiklikler bu hususu gerekli kılmaktadır. Kuryenin her an ulaşılabilir ve çözüm odaklı olması sizin yararınıza olacaktır.

E-Ticarette Kuryenin Önemi

Günümüzde popüler hale gelen e-ticaret siteleri işletmenizin de büyümesini ve yaygınlaşmasına olanak sağlar. İstanbul moto kurye hizmeti ile siz de işletmenizi e- ticaret sayfalarına kayıt ettirerek kolay ve hızlı bir şekilde ürünlerinizin sınırlı alanlardan geniş alanlara yayılmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey güvenilir moto kurye firması ile anlaşarak e- ticaret platformlarında yerinizi almaktır. Bu sayede pazardaki konumunuzu öne çıkarabilirsiniz.
Siz de moto kurye hizmetinden yararlanmak ve alanında uzman kuryeler ile çalışmak için Vigo ile iletişime geçebilir işletmenizin sektörün öncüsü olması için ilk adımı atabilirsiniz.

Son dönemde teknolojinin işletmeler ile buluşması sektörlerin büyümesini ve işletme sahiplerinin kâr elde etmesini sağladı. Teknolojik geliştirmeler işletmelerin kâr edip büyürken öte yandan da sektörde tekrara düşülmesi ve rakip firma sayılarının artması neden oldu. İşletmelerde en önemli unsur fark yaratabilmek haline geldi. Siz de rakiplerinizden farklı, tercih edilen ve yenilikçi bir firma konumunda olmak isterseniz yapmanız gereken Vigo’nun moto kurye hizmetinden yararlanmak. Bu sayede ürünleriniz hızlı ve kolay bir şekilde alıcıya ulaşırken siz de rakiplerinizden bir adım önde olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz 7/24 moto kurye hizmeti alarak fark yaratabilirsiniz.

7/24 Moto Kurye Nedir?

Her alanda olduğu gibi moto kuryelikte de farklı çalışma şekilleri vardır. Bunlardan biri de 7/24 moto kurye hizmetidir. Büyük şehirlerin hızlı temposuna yetişmek için 7/24 çalışmak önemli bir husustur. Özellikle yemek sektöründe bir işletme sahibiyseniz sizi diğer firmalardan farklı kılacak nokta yedi gün yirmi dört saat hizmet vermeniz olacaktır. 7/24 moto kurye hizmeti ile çalışan kuryeler vardiyalı olarak çalışmaktadır. İsterseniz gece, isterseniz sadece gündüz isterseniz de hem gece hem de gündüz hizmet alabilirsiniz. Vigo’nun size sağladığı bu imkân sayesinde işletmeniz rakiplerine göre bir sıfır önde olacaktır.
Vigo, işletmenizin hemen teslimat arayışına son vermeyi amaçlayarak en kısa sürede moto kurye bulmanızı sağlar. Anlaşmış olduğu kuryeler sayesinde hızlı ve güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

7/24 Moto Kurye Hizmeti Nedir?

7/24 moto kurye hizmeti işletmenizi diğer işletmelerden önde kılacak bir hizmet biçimidir. Vardiyalı olarak çalışan kuryeler sayesinde gece istediğiniz saatte kurye hizmeti alabilirsiniz. Marka ya da işletmeniz için bir avantaja dönüşecek olan bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz.
7/24 çalışacak bir moto kurye ile gece saatlerinde sipariş veren müşterilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Moto kuryeler vardiyalı olarak gece ya da gündüz şeklinde çalışmaktadır. Bu konuda işletmenizin ya da sizin düşüneceğiniz bir sorun oluşmamaktadır. Kuryeler haftanın her günü, bayram, resmî tatil gibi günlerde de çalışarak siz ve müşterileriniz arasında dengeli bir alışveriş oluşmasına olanak sağlar.

İşletmeler için 7/24 Moto Kurye Hizmetinin Avantajları

Günümüzde teknolojik imkânların artmasıyla kişiler ihtiyaçlarının bir telefon arkasında hazır olmasını beklemektedirler. Bu nedenle işletmelerden de aynı hızda bir hizmet görmek isterler. İşletmeniz için en önemli noktalardan biri de bu talepleri karşılayabilmektir. 7/24 Moto kurye hizmeti sayesinde siz de bu hızlı dünyada yerinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. 7/24 çalışan bir moto kurye ile rakip firmalardan bir adım öne geçebilirsiniz. 7/24 açık olduğunuzu belirtmek doğal bir reklam etkisi yaratarak işletmenizin öne çıkmasını sağlayacaktır.

7/24 Moto Kurye Hizmeti Nasıl Alınır?

Vigo siz değerli kullanıcıları için motosiklet ve araç kuryelerini bir araya getirerek size kolay çözümler sunmayı amaçlar. Siz de işletmeniz için bu farklı kurye tiplerinden birini seçerek istediğiniz konumda ve istediğiniz saatte hizmete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 7/24 moto kurye hizmeti almak için ise sitemizde bulunan kurye talep formunu doldurmanız yeterli. İstediğiniz hizmetleri bu form üzerinden belirtmeniz halinde en kısa zamanda dönüş yapılacak prosedürlerin ardından işletmeniz 7/24 çalışacak bir moto kuryeye sahip olacaktır. Siz de işletmenizi öne çıkartmak ve büyütmek istiyorsanız moto kurye hizmeti alarak ilk adımı atabilirsiniz.
Vigo ile iletişime geçmek için vigovigo.com adresinden ya da +0850 822 67 05 nolu telefon numarasından merkez ofisimizi arayabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları
hero-cover

05.12.2022

Kuryelerimize Altın Dağıtıyoruz

Devamını oku

hero-cover

01.12.2022

Çalıştığın Altın Olsun Kuryelerimize Çeyrek Altın Dağıtıyoruz

Devamını oku

hero-cover

29.11.2022

Vigo Kaza Desteği ile Kuryelerimizin Yanındayız

Devamını oku

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2023 Tüm hakkı saklıdır.