• Hakkımızda
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

21.01.2021

KOBİ'ler için Vigo Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerinizde tedarik zincirini yönetmek oldukça zor olabilir. Bu nedenle hem sizin hem de müşterilerinizin daha iyi destek alabilmelerini sağlamak için kurye hizmetinden yararlanmanız gerekebilir. Peki kurye hizmeti nedir?

Kuryeler, işletmenizde bulunan ürünlerin teslimatının aynı günde yapılmasını ve aynı zamanda müşteri kimliğinizi genişletirken işletmenizi hem mali açıdan hem de tercih edilme açısından iyi bir konuma taşır. Siz de bu hizmet alanından yararlanarak işletmenizin rakiplerinden bir adım öne geçmesini sağlayabilirsiniz.

KOBİ'ler için Kurye Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

1. Maliyet

Küçük ve orta büyüklükteki işletmenizi mali açıdan düşünmek oldukça yorucu olabilir. Bireysel olarak işe alacağınız bir kurye ile çalışmak hem kurye hem de sizin için zor olacaktır. Siparişlerinizin zamanında yetişmesi, teslimat süreci gibi detaylar müşterilerin gözünde kalitenizi de belirleyecektir. Vigo kurye hizmetlerinden yararlanmanız durumunda Vigo size uygun maliyete birden çok hizmeti almanızı, teknolojik imkânlar ile hem siparişi hem kuryeyi hem de geri dönüşleri kolay bir şekilde takip etmenizi sağlar. İşletmenizi büyütürken kurye hizmetine ayıracağınız bütçe ile bu hizmeti aldıktan sonraki kazancınız oldukça artacaktır. Alanında uzman bir kurye firması olan Vigo ile çalışmak sizi, işletmenizde bulunan çalışan yükü veya organizasyon sorunu gibi problemlerden uzaklaştıracaktır.

Vereceğiniz finansal kararlarda oldukça önemli bir konu olan tedarik zinciri, moto kurye hizmeti ile oldukça düşük bir ücrete mal olacaktır. Artan yakıt fiyatları, sigorta, çalışan maaşları gibi konuları düşünmenize gerek olmadan Vigo’dan alacağınız moto kurye hizmeti sayesinde işletmenizi daha rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

2. Zamanda Tasarruf

Bir işletme yöneticisi olarak birden çok konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konular; ürünlerin alım satımı, tedarik süreçleri, çalışanlar, müşteri memnuniyeti olarak sıralanabilir. Vigo kurye hizmetinden yararlanarak kendi zamanınızı da oldukça verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Vigo’nun size sunduğu hizmetlerin başında sistem entegrasyonu ve mobil uygulama gelmektedir. Hizmet almaya başladıktan sonra oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacağınız uygulamada siparişlerin durumunu kolaylıkla takip edebilir ve raporlama sistemi sayesinde neleri değiştirmeniz, neleri devam ettirmeniz gerektiğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz

3. Güvenli Teslimat Süreci

Vigo moto kurye hizmeti sizi ve ürünlerinizi korumayı amaçlamaktadır. Çalışanlarına sağladığı güvenlik önlemlerini siz ve ürünlerinize de sağlayan Vigo; ürünlerinizin dağılmadan, hassas bir şekilde hedeflenen noktaya ulaşmasını sağlar. Moto kurye hizmeti almak genellikle kişisel siparişlerin teslimat sürecinde önemlidir. Birden çok teslimat yerine tek teslimat yapılması, siparişin karıştırılması, eksik getirilmesi gibi sorunların önüne geçmektedir. Bu durum müşteri geri dönüşlerinin olumlu olmasını ve bir sonraki siparişte sizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Öte yandan Vigo, moto kurye hizmeti veren kuryeler için yasal düzenlemelere, trafik kurallarına, can ve mal güvenliğine oldukça dikkat etmektedir. Bu sayede siparişleriniz dışında başka bir konuyu düşünmenize gerek kalmadan süreci güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

4. Hızlı Teslimat

Vigo moto kurye hizmeti genellikle aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerinizin verdiği siparişler en kısa sürede teslim edilmektedir. En verimli hizmet süreci olarak tercih edebileceğiniz kurye hizmetleri sayesinde, müşterileriniz en hızlı sürede siparişlerine ulaşabilecektir. Vigo kurye hizmetleri ile yemek ve içecek teslimatı yapmaktadır. Yemek ve içecek siparişlerinin sıcak/soğuk bir şekilde müşteriye ulaşması için korunaklı taşıma sepetleri tercih etmektedirler. Öte yandan trafikte motosiklet kullanmak da zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Siz de Vigo moto kurye hizmetlerinden faydalanarak KOBİ’lerinizin büyüme yolundaki ilk adımı atmasını sağlayabilirsiniz. Alacağınız hizmet, alanından profesyonel kişiler tarafından sağlanırken hızlı ve güvenli bir teslimat süreci sizi rakiplerinizden ayıran en büyük fark olacaktır.

Diğer Blog Yazıları
hero-cover

05.12.2022

Kuryelerimize Altın Dağıtıyoruz

Devamını oku

hero-cover

01.12.2022

Çalıştığın Altın Olsun Kuryelerimize Çeyrek Altın Dağıtıyoruz

Devamını oku

hero-cover

29.11.2022

Vigo Kaza Desteği ile Kuryelerimizin Yanındayız

Devamını oku

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2023 Tüm hakkı saklıdır.