Menu
03.05.2021

Moto Kurye ile Gönderim Yapmanın 5 Avantajı

Geleneksel kurye ve nakliye yöntemleri işletmeniz için gerekli teslimatları yapsa da, kimi zaman bir moto kurye kullanmak hem zaman kaybını engeller hem de beraberinde birçok farklı avantajdan faydalanmanızı sağlar. Diğer yandan motosikletli kurye kullanmak, diğer nakliye seçeneklerinden daha kişiselleştirilmiş ve interaktif bir yaklaşım sunar. İşte, moto kurye ile gönderim yapmanın 5 avantajı;

7/24 Teslimat

Motosiklet kullanmak, kısa sürede teslimat söz konusu olduğunda müşterilerinizi mutlu ve memnun tutmanın bir yoludur. Ayrıca, diğer nakliye hizmetlerinde mevcut olan rahatsızlıkların çoğuyla da karşılaşmazlar. Motosikletlerle yapılan daha hızlı teslimatlar da işinizin büyümesi üzerinde bir etkiye sahiptir. İnsanlar yüksek kaliteli teslimat hizmetine ne kadar çok güvenirse, kârınız da o kadar yüksek olur. Diğer yandan Vigo ile 7/24 teslimat avantajından da faydalanabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Motosiklet teslimatları hem tüketiciye hem de işletme sahibine fayda sağlar. Hızlı teslimat avantajı, bozulabilir ürünlerin son dağıtım noktalarına teslim edilmesine ihtiyaç duyan işletmeler için oldukça önemlidir. Diğer yandan acil bir şekilde teslim edilmesi gereken herhangi bir belge ya da ürün hızlı teslimat avantajı ile vakit kaybı olmadan teslim edilebilir. Trafikte daha hızlı yol alan moto kuryeler teslimatı da hızlı şekilde gerçekleştirilebilir.

Uygun Fiyat

Küçük bir işletmeyseniz, ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmak için her zaman maliyet açısından en uygun olan seçenekleri istersiniz. Moto kurye hizmeti daha az yakıt ikmali gerektirdiği için daha ucuz bir seçenek olsa da, diğer yandan ürünleri kısa mesafelerde taşımanın da en pratik yoludur.

Kurye Takibi

Vigo otomasyonu üzerinden ulaştırılmasını istediğiniz teslimatların durumunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Teslimat hizmetinin başından sonuna kadar interaktif bir deneyim sunan bu avantaj sayesinde tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Güvenli ve Kolay Teslimat

Özel teslimat çantalarında muhafaza edilen paketler taşıma esnasında herhangi bir zarar görmeden ulaştırılması gereken yere güvenli bir şekilde teslim edilir. Diğer yandan tüm bilgiler ve detayların yer aldığı özel otomasyon ayesinde kolay teslimat avantajı da öne çıkıyor.

BLOG
Diğer Blog Yazıları