• Hakkımızda
 • Kampanyalar
 • Blog
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Vigo Kaza Desteği ile Kuryelerimizin Yanındayız

Vigo olarak her zaman kuryelerimizin yanındayız. Kuryelerimizin vardiya sırasında yaşadıkları kazalarda onlara destek ödemesi yapıyoruz.

kaza-destek-paketi-1024x682.webp

Sahada herhangi bir kuryemiz kaza geçirdiğinde onları mağdur etmeme adına Vigo Kaza Desteği programını hayata geçiriyoruz.

Destek ödemesi için gerekli olan kurallar aşağıda belirtilmiştir:

 1. Kaza Destek Ödemesi, raporlu olunan gün sayısına göre asgari ücret üzerinden hesap edilerek belirlenir.
 2. Kaza destek ödemesinden yararlanmak isteyen kuryelerin, kaza neticesinde hastaneden almış oldukları raporları en geç 1 ay içerisinde [email protected] mail adresi üzerinden çözüm merkezine göndermeleri gerekmektedir. Sağlık raporunun alınmış olduğu tarihten itibaren 1 ay geçen raporlar kabul edilmeyecektir.
 3. Sağlık raporları sadece çözüm merkezine iletilecektir. Çözüm merkezi harici bir birime ya da şahsa sağlık raporu gönderilmeyecektir.
 4. Kaza destek ödemesi sadece vardiya içerisindeki kazaları kapsayacaktır. Hastalık vb. durumlar içerisinde alınmış olan sağlık raporları kaza destek ödemesi içerisine alınmayacaktır.
 5. Vardiya dışında ya da vardiya içerisinde ancak işin gerekli kıldığı haller dışında (şahsi işler vb.) gerçekleşen kazalar kaza destek ödemesi içerisinde değildir.
 6. 10 gün altındaki sağlık raporları işleme alınmayacaktır.
 7. Kaza neticesinde tedavi görünen hastane dışında, başka özel hastanelerden alınan sağlık raporları geçerli sayılmayacaktır. Sadece sağlık açısından ve geçerli istisnai duruma sahip kuryeler için yönetimin kararı ile kaza destek ödemesi yapılabilir.
 8. Ters yöne girmek, kırmızı ışıkta geçmek, alkollü araç kullanmak vb. sebepler ile trafik kurallarına aykırı hareketler neticesinde meydana gelen kazalarda, kaza destek ödemesi yapılmayacaktır.
Diğer Blog Yazıları
hero-cover

Fiyatlar güncellendi! Paket bonus uygulaması tüm Türkiye'de!

Devamını oku

hero-cover

Vigo’dan yeni çalışma modeli!

Devamını oku

hero-cover

Vigo’dan büyük kolaylık!

Devamını oku

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2024 Tüm hakkı saklıdır.