Menu
21.01.2022

Vigo Moto Kurye Olarak Çalışmanın Avantajları

Son zamanın en popüler mesleği haline gelen moto kuryelik gerek çalışma şartları gerek maaş gibi konularda oldukça sık tercih edilmektedir. Moto kurye olarak çalışmak isteyen kişiler ise birlikte çalışacak bir firma aramaktadır. Bu noktada Vigo, kuryeler ve kurye adayları için birbirinden önemli birçok imkân sağlar. İşte Vigo moto kurye olarak çalışmanın avantajları ve şartları:

Vigo’da İşe Girmek

Vigo’da Çalışma Saatleri

İşe alım sürecinizin tamamlanmasının ardından bir yönetici ile çalışmaya başlayacaksınız. Yöneticiniz çalışma saatlerini belirleyecektir. Çalışma saatleri 10-12 saattir ve 12 saati geçmemektedir. 

İzin Günleri

İşe alım süreciniz tamamlandıktan sonra yöneticiniz size bir form gönderir. Bu formda izin almak istediğiniz günler yer almaktadır. İzin gününüzü belirledikten sonra kolay bir şekilde izninizi kullanabilirsiniz. 

Moto Kurye Maaşları Ne Kadar?

Vigo’da, kuryelik yapmak istediğiniz saatlere göre ücretlendirmeler değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra tam bir vardiya uyumunda saat başına ek ücret ve ayrıca ek paketlerde ekstra ücret alabilirsiniz. Hizmet verdiğiniz kişi elektronik ödeme yaparak ya da nakit olarak bahşiş verebilir. Bahşiş üzerinde hiçbir kesim yapılmadan size yansıtılmaktadır.  Fakat Vigo’da görev yaparken farklı markalar için görevlendirilme ihtimaliniz de vardır. Burada ise çalışacağınız markanın bahşiş kuralları devreye girmektedir. 

Sağlanılan Ekipmanlar Nelerdir?

Vigo’da kurye olmak isteyen bir kişinin işe alım süreci tamamlandıktan sonra yağmurluk, mont, f, Servis çantası, 110 L Avatherm sepet verilmektedir. 

Çalışma Alanları Nasıl Belirlenmelidir?

Vigo’ya başvuru yaptıktan sonra sizden istenilen ikametgâh belgesine göre belirlenen çalışma alanları ikamet ettiğiniz konuma en fazla 15 km olacak şekilde belirlenmektedir. 

Kuryeler Neler Taşımaktadır?

Vigo’da çalışmaya başlayan kuryeler sadece yiyecek ve içecek grubuna dahil olan ürünleri taşımaktadır. 

Neredeyse her markanın ihtiyaç duyduğu bir alan olan kuryelik oldukça zor bir meslektir fakat Vigo ile çalıştığınızda size sunulan hizmetler sizin can ve mal güvenliğinizi korumayı hedefler. İnsan odaklı misyonu ve vizyonu sayesinde önceliğimiz kuryelerin bizimle çalışırken sağlıklı ve güvende olmasıdır. Bunun için gerekli koruyucu ekipmanlar, herhangi bir kaza durumunda işçisini korumaya yönelik geliştirilen destek politikası ve çalışma esnasında hak edilenin karşılığını vermeyi hedefler. 

Vigo’da çalışmak için tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmanız ve yöneticilerimizin sizinle iletişime geçmesini beklemektir. Gerekli şartları karşılamanız durumunda Vigo’da çalışmaya başlayabilirsiniz..

Vigo, çalışanını önemseyen, insan odaklı bir kurye firmasıdır. Vigo’nun çalışma şartlarını daha detaylı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

BLOG
Diğer Blog Yazıları