• Hakkımızda
  • Kampanyalar
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

hero-cover

Çalıştığın Altın Olsun Kampanyası

‘Çalıştığın Altın Olsun’ kampanyası ile 1 Aralık - 31 Ocak arasında uyum konusunda sıkıntı yaşamayan ve belirlenen çalışma saatlerini tamamlayan kuryelerimizi çeyrek altın ile ödüllendiriyoruz.

Mevcut kuryelerimiz ile beraber Aralık ayında ekibimize dahil olan kuryeleriz de ‘Çalıştığın Altın Olsun’ kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanya Koşulları: 

- Mevcut kuryeler için: 62 günde (1 Aralık-31 Ocak arası) toplam 580 saat* ve üstü çalışan kuryeler çeyrek altın almaya hak kazanır**.

- Aralık ayında işe başlayacak kuryeler için: Geldikleri günden itibaren 62 gün içinde toplam 580 saat ve üstü çalışan kuryeler çeyrek altın almaya hak kazanır.

- Her kurye kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir. 

- Kampanya tüm şehirlerimizde geçerlidir.

*580 saatin içine meşgul saatler dahil değildir. Getir harici projelerde de günlük meşguliyet hakkı toplam saatten düşülecektir. 

**Günlük meşguliyet hariç en fazla 12 saat kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bu saatler dışında çalışılan hiçbir saat 580 saat hesabına dahil edilmeyecektir.

Not: Fiks 10 saat çalışılan projelerde saat limiti 500’dür.

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2024 Tüm hakkı saklıdır.