• Hakkımızda
  • Kampanyalar
  • Blog
  • Sıkça Sorulan Sorular
  • İletişim

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

hero-cover

Kazan Kazandır Kampanyası ile Kuryelere 10 Bin TL Ek Kazanç Fırsatı

Vigo, istihdamı artırmaya yönelik yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Buna göre arkadaşını Vigo’da çalışmaya ikna edenler hem kendileri hem gelen arkadaşları ek kazanç elde edecekler.

WhatsApp Image 2023-05-25 at 12.13.42.jpeg

Hızlı teslimat sektörünün önemli markalarından biri olan Vigo, Kazan Kazandır Kampanyası ile istihdama katkı sağlamanın yanı sıra ek kazanç fırsatı da sunuyor. Kazan Kazandır Kampanyası kapsamında arkadaşını Vigo’ya getirenler 3 bin TL, Vigo’da işe başlayanlar ise 10 bin TL kazanma şansı bulacak. 

Vigo Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Eray Akıncı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; kampanyanın Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer ilçeleriyle sınırlı olduğunu belirtti. Whatsapp hattı üzerinden kolaylıkla başvuru yapılabileceğini belirten Eray Akıncı sözlerine şu şekilde devam etti:

‘Arkadaşını getirene 3 bin, işe başlayana 10 bin TL kazanma şansı’

“Vigo sektörün standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Sektörde alışılagelmişin dışında çalışmalar yapıyoruz. Çalışan kuryelerimize diğer markalarda olmayan yan haklar ve kazanç imkanları sunuyoruz. Bugün de kendi sınırlarımızın da dışında Vigo’yu bilen herkese kazandırmak için Kazan Kazandır kampanya hayata geçirdik.

Moto kurye olmak isteyen bir arkadaşınız var ya da kazancından memnun olmadığı için Vigo’da çalışmasını istediğiniz bir arkadaşınız. Arkadaşınızın bilgilerini bize 0850 242 4459 numaralı Whatsapp hattımızdan ilettiniz ve Vigo’da işe başlamasını sağladınız. İşe başlayan arkadaşınız bininci siparişine ulaştığında size 3 bin TL ödeme yapılacak. Arkadaşınız da her 500 siparişte 2 bin TL ek kazanç elde ederek toplam 10 bin TL ek gelir sağlamış olacak.  Kampanyamız Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer ilçelerinde geçerli ve 50 kontenjan ile sınırlı.”

Merak ettikleriniz mi var?

Merak ettikleriniz, şikayet ve önerileriniz için bizimle iletişime geçin.

vigo-logo

©2024 Tüm hakkı saklıdır.