Menu
13.03.2021

İstanbul Moto Kurye Hizmeti Fiyatları

Metropol kentlerden biri olan İstanbul’da moto kurye hizmeti son yıllarda çok daha popüler hale geldi. Yemek siparişinden market alışverişine ya da değerli evrak teslimine kadar birçok alanda motosikletli kurye hizmeti alınıyor. Ürünlerin, siparişlerin ya da gönderilerin daha kısa sürede yerine ulaşmasına yardımcı olan moto kuryeler, trafikte çok daha hızlı ilerliyor ve aynı gün teslim hizmeti sunuyor.

İstanbul Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Moto kurye hizmeti teslimatın motosiklet kullanılarak yapılması anlamına gelmektedir. İstanbul’da yıllardır moto kurye hizmeti sağlayan Vigo, işletmeler için hızlı ve güvenli teslimat avantajı sunmaktadır. Şu an için sadece yiyecek ve içecek siparişlerinin zamanında yerine ulaşmasını sağlayan Vigo, aynı zamanda yaya kurye, bisikletli kurye ya da araçla kurye hizmetleri de sunuyor.

İstanbul Moto Kurye Hizmeti Fiyatları

Çoğu kişi herhangi bir gönderiyi yerine ulaştırmak için İstanbul moto kurye hizmeti fiyatlarının ne olduğunu merak ediyor. Aslında fiyat belirlemesi sektöre ve işletmeye bağlı olarak değiştiğinden net bir rakam vermek oldukça zordur. Diğer yandan İstanbul moto kurye hizmeti söz konusu olduğunda fiyatlar sadece sektöre değil, mesafeye ve bölgeye göre de değişkenlik göstermektedir. Eğer gönderi teslim alındığı bölgeden daha uzağa teslim edilecekse fiyat normal olarak yüksek olacaktır. Ancak işletmenin bulunduğu alanın yakınındaki bölgelere teslimat hizmeti de daha uygun fiyatlı olabilir.

Motorlu Kurye Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Motorlu kurye fiyatlarının hesaplanması sırasında yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok faktör ön plana çıkmaktadır. Özellikle İstanbul’un uzak bölgeleri olarak kabul edilen Tuzla, Pendik, Gebze, Adalar ve Beykoz ya da köylerin yer aldığı kırsal alanlarda fiyat hesaplaması bu uzaklığa bağlı olarak değişecektir. Aynı zamanda gönderinin aciliyeti ya da aynı gün teslim edilmesi gibi birçok durum fiyat hesaplaması sırasında öne çıkmaktadı

BLOG
Diğer Blog Yazıları