Menu
29.08.2021

Vigo Kurye Nasıl Olunur?

vigo İşe Giriş Şartları Nelerdir?

Motosikletli kurye olmak isteyen ve bunu Vigo bünyesinde yapmak isteyen çoğu kişi işe giriş şartlarını merak ediyor. Eğer moto kurye olarak işe başlamak istiyorsanız mutlaka A1 ya da A2 ehliyetiniz olması gereklidir. Diğer yandan işe girmek için motosikletinizin olmasına gerek olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Elbette motosikleti olan kişiler kendi araçları ile kuryelik yapabilir. Ancak bunun için motosikletin en az 2012 model olması ve motor hacminin 110 CC ve üzeri olması gereklidir. Motosikleti olmayan kişiler ise işe alındıktan sonra Vigo bünyesindeki araçları kullanarak çalışabilir. Diğer yandan başvuru aşamasında şahıs şirketinizin olmasına gerek yoktur. Eğer başvurunuz onaylanırsa ve işe alınırsanız şahıs şirketini bu aşamada açabilirsiniz.

vigo Başvuru Nasıl Yapılır?

Vigo moto kurye pozisyonuna başvuru yapmak için öncelikle sitede yer alan “Bizimle Çalışın” sekmesine tıklamanız ve ekranda yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda isim soyisim gibi bilgilerin yanı sıra e-posta, cep telefonu, çalışmak istediğiniz pozisyon ve lokasyon gibi bilgileri ilgili alanlara yazmanız gerekir. Aynı zamanda adli sicil kaydınızın olup olmadığı sorusuna da yanıt vermelisiniz. Başvuru formunu doldurduktan ve başvurunuz onaylandıktan sonra ilgili birim sizinle iletişime geçer. Sonrasında ise istenen belgeler şu şekildedir;

vigo Çalışma Saatleri Nelerdir?

Vigo çalışma saatleri saha yöneticileri tarafından belirlenmekte ve günlük 12 saati geçmeyecek şekilde düzenlenmektedir. Dönüşümlü bir şekilde belirlenen çalışma saatleri sabah 08:00 gibi başlayıp gece 00:00’a kadar sürmektedir. Bu süre aralığında 12 saatlik mesainizi hangi saatlerde yapacağınız yöneticiniz tarafından belirlenecektir.

BLOG
Diğer Blog Yazıları